W bezpośrednim sąsiedztwie Długich Ogrodów, stanowiących kontynuację historycznego Traktu Królewskiego, vis-avis Akademii Muzycznej, powstaje zespół nowoczesnych budynków mieszkaniowo-usługowych.

Lokalizacja inwestycji w tej dynamicznie rozwijającej się części miasta pozwoli przyszłym mieszkańcom korzystać ze wszystkich uroków miejskiego życia. Bliskość historycznej zabudowy Głównego Miasta, muzeów, filharmonii, klubów muzycznych, galerii sztuki, mariny jachtowej, czy nowo powstałego Teatru Szekspirowskiego to tylko niektóre z atrakcji dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Sadowa posiada doskonała komunikację samochodową (dogodny dojazd do drogi s7 w stronę Warszawy jak i do obwodnicy oraz autostrady A1) a także przystanek autobusowy i tramwajowy 200m od osiedla.

Osiedle "Sadowa" zaprojektowano zgodnie ze współczesnymi trendami architektonicznymi przywołującymi estetykę modernistyczną. Osiedle składa się z budynków siedmio i ośmiokondygnacyjnych, które będą realizowane w sześciu etapach. W  kondygnacjach podziemnych znajdą się hale garażowe skomunikowane rampami z wewnętrznym traktem biegnącym w przestrzeni publicznej. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy.  W ofercie są lokale mieszkalne o zróżnicowanym metrażu i dużych możliwościach indywidualnej aranżacji.

 

ZADANIE I ZAKOŃCZONE. Pierwszy budynek został zrealizowany na początku 2014r. - wszystkie mieszkania zostały sprzedane. W ofercie pozostaje lokal magazynowy, oraz miejsca postojowe dla motocykli w hali garażowej.

ZADANIE II ZAKOŃCZONE. Kolejny budynek został zrealizowany pod koniec 2016r. - wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

ZADANIE III. Więcej informacji wkrótce na stronie www.moderna.pl